פרופסור חצרוני פונה לייעוץ רומנטי

אחרי 15 שנים של זוגיות מאושרת יותר ומאושרת פחות, יצאתי בצער מהול בתקווה לרווקות והוללות. אמנם אני סלב-על שלא צריך להתאמץ כדי להשיג נשים איכותיות במידה אפס עד גיל 30 לכל היותר עם דוקטורט מאוניברסיטה מוכרת (לא כיבוש), קפיטל, דרכון בורדו יוקרתי וחצוצרות קשורות – אך מטבע הדברים אני קצת חלוד.

לכן, פניתי למומחית לקבל עצות. המליצו לי על גב' Almog Shur. אני מודה שהייתי סקפטי. אחרי הכל: איזה ייעוץ רומנטי כבר אפשר לקבל מבחורה שמתלבשת כמו לסבית ממצעד השרמוטות והתחתנה בגיל 25 עם תימני שלא למד הנדסה בטכניון? בכל זאת, היא הפתיעה יחסית לטובה. אמנם לא על הכל הסכמנו (היא חושבת ש"קפה קפה" איננו המקום מספר 1 לפיק-אפ ואני חולק עליה), אבל למדתי טריקים מעניינים, ואני מאמין שאיישם אותם.

בתמונה : אלמוג ואני בשיעור.

אלמוג שור ופרופסור חצרוני בשיעור
אלמוג שור ופרופסור חצרוני בשיעור

תגובה אחת בנושא “פרופסור חצרוני פונה לייעוץ רומנטי”

 1. דרכון אירופי – הומור אלוהי
  ״אני מבקש לשלוח את תנחומיי לכל התמימים שבזבזו זמן וכסף כדי להוציא דרכון "אירופי" – שיהיה לילדים קל ללמוד באונברסיטה במחיר מצחיק…. הלכו לדודה חנצ'ה הזקנה שגרה בבית אבות בשכונה ז' בקריית-עאמה, חקרתם אותה על הסבא-רבא שנולד בפיזדייצקי-שרמוטייב בדרום-מזרח גליציה בשנת 1890, שילמו 15,000 דולר לנוטריון המהולל אלפרד קוזנייצוב-חמלניצקי-אלקסלסי שיושב במשרד מפואר במגדל עזריאלסקי המעויין, למדו גרמנית 3 שנים במכון גתה דה-לה-שמאטע. בקיצור, עשו את כל מה שצריך – ואחרי שקיבלו סופסוף את הדרכון "האירופי" המיוחל גילו שרבע אפריקה, חצי סוריה, שני שליש עירק ושלושת רבעי אפגניסטאן כבר שם, בלי נוטריון ובלי דודה ובלי סבא רבא ובלי בטיח. המילקי אולי זול בשקל, אבל הרחובות נראים כמו עזה במקרה הטוב, או מוגדישו בירת סומליה במקרה הפחות טוב –
  והעתיד?… העתיד יותר גרוע מהעתיד של עזה ומוגדישו. !!!!
  יש אלוהים – הגדול מכולם וחוש ההומור שלו מדהים.!!!
  לפני 70 שנה, האירופים שלחו רכבות עמוסות יהודים מזרחה.
  עברו כמה שנים …… ,
  ועכשיו האירופים מקבלים רכבות עמוסות מוסלמים, מערבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *