למה פרופסור חצרוני נפרד משירין נופי?

למה אני נפרד משירין? במקום להסביר שהיא לא מתאימה לי, כי אני פרופסור וסלב-על והיא בוגרת מכללה שמוכרת בעיקר בהדר הכרמל, תשמעו מה קרה לי בשבוע האחרון, ותבינו שניצלתי בעור שיניי מאסון.
לפני שבוע לשירין היה יום הולדת. קניתי לה מתנה יקרת ערך – אוזניות Bluetooth מהודרות בשווי 300 שקלים (ללא הנחת סלב), הזמנתי במיוחד מדומינוס את הפיצה שהיא הכי אוהבת (ים תיכונית משפחתית) וחיכיתי שתבוא אלי לחגוג, אבל היא לא באה. במקום להתמזמז איתי, היא העדיפה להתחבק עם חברה לסבית מואדי ערה, חולת הרפס שספק אם היתה עוברת את מבחני הקבלה לצעדת השרמוטות. היא טענה שהחיבוק היה "לא מיני" ושנעשה תחת השפעת חומרים אשר מופיעים בפקודת הסמים המסוכנים. אולי היא צודקת. זה מזכיר לי שגם שרון גל אמר פעם שהוא גולש באטרף לא כי יש לו נטיות אלא כי זה אתר מעניין. בכל מקרה, בזמן ששירין היתה ברקיע עם יהלומים, אני עשיתי סדר במחשב שלי, וגיליתי לתדהמתי שכבר שלושה שבועות ששירין נכנסת לחשבונות המייל והפייסבוק שלי, אחרי שגנבה מהבית שלי דף סיסמאות. היא מוחקת התכתבויות עם אנשים שלא מוצאים חן בעיניה, מצלמת מכתבים שלא נשלחו אליה (161 צילומי מסך – כולל מכתב משנת 2008!), ושולחת לי הודעות פיתוי אנונימיות בתוכנת blindspot (שלא הגבתי להן). על הדרך, היא גם הורידה tinder מטעמי סקרנות אנתרופולוגית.


היא אמנם הציעה לפצות אותי בחופשה של ארבעה ימים בברלין – כולל טיסת low cost ומלון שלושה כוכבים על חשבונה. אני מאמין שעם קצת לחץ היא היתה משדרגת את ההצעה למלון לארבעה כוכבים – אבל ישנם רגעים בחיים שצריך לעצור ולהבין שהלכתי יותר מדי זמן עם הראש בקיר.

לשמאלנים אוהבי הערבים שמפצירים בי לתת לשירין עוד צ'אנס אני עונה שהקטסטרופה הרומנטית לא תהפוך אותי לציוני שתומך בכיבוש. אם שירין לא היתה בת מיעוטים – ספק רב אם הייתי יוצא איתה יותר מיומיים. היא לא מידה אפס, אין לה דרכון בורדו יוקרתי, אין לה פסיכומטרי, היא מתעקשת לא לקחת גלולות, ומשוכנעת שהגיע הזמן למסד את יחסינו למרות שאין יחסים. היא קיבלה הרבה מעל ומעבר בזכות מוצאה.

 

ועדיין – למרות הטעם המר – אני מאחל לשירין הצלחה בחיים בכלל ובתחום הרומנטי בפרט ומקווה שגם אני אצליח.

 

התמונה הפעם היא יצירת אמנות מדהימה שמשקפת את סוף יחסינו. אפשר לראות שלשירין יש שיער מדהים כמעט כמו שלי, אבל שיער זה לא הכל בחיים.

 

יצירת אמנות מדהימה שמשקפת את סוף יחסיהם של פרופסור חצרוני ושירין נופי
יצירת אמנות מדהימה שמשקפת את סוף יחסיהם של פרופסור חצרוני ושירין נופי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *